Rześka Truskawka

Skład: zmydlone oleje- oliwa z oliwek, olej rycynowy, olej z pestek winogron, olej lniany, olej kokosowy, masło nierafinowane kakaowe, masło nierafinowane shea, kwas stearynowy; mika, pestki malin i truskawek, naturalny olejek o zapachu mięty i truskawki, luffa.
Upały nieustająco dają w kość i zapragnęłam czegoś orzeźwiającego, a że ostatnio truskawki zawładnęly moim życiem, to stwierdziłam, że pora na peelingujące mydło truskawkowo-miętowe. Zawiera w sobie pestki prawdziwych malin i truskawek, ale prawdziwym elementem peelingującym jest turaj luffa, czyli trukwa – naturalna gąbka morska. Od lat używana do walki z celulitem, pobudzania krążenia oraz pozbywania się martwego naskórka. Pozostawia skórę wygładzoną i odświeżoną, a przy okazji jest antyalergiczna i w 100% naturalna.
Polecam jedynie uważać na miejsca, gdzie skóra jest delikatniejsza, bo nasza luffa radzi sobie aż za dobrze. Do łagodniejszego peelingu wystarczą zawarte w mydle pestki owoców.
Dodatek naturalnego olejku truskawkowego oraz miętowego działa aromaterapeutycznie, wydzielając przyjemny i orzeźwiający zapach podczas kontaku z wodą 🙂
Mydło pieni się milutką pianą i jest aksamitne w dotyku.
Dostępne również bez trukwy 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.