Drodzy klienci, obecnie wszelkie zapasy miodu zostały wyczerpane – jest nam z tego powodu bardzo miło, bo to właśnie dzięki Wam 🙂
Już za kilka miesięcy zapraszamy serdecznie na nowy, świeżutki miodek!

Miody

Kupując miód z naszej pasieki ,,Syta Pszczoła”, mają Państwo gwarancję jakości. Miód jest prosto z ula w 100% organiczny, posiada naturalny smak oraz aromat. Gwarantujemy uczciwość i profesjonalizm z naszej strony.

  • Każdy słoik etykietujemy ręcznie i przykładamy dużo starań, aby nasz miód prezentował się odpowiednio do jakości.
  • Na życzenie Klienta istnieje możliwość spersonalizowania słoików z miodem. Jesteśmy otwarci na różne sugestie:)
  • Zajmujemy się także przygotowywaniem drobnych upominków w postaci miodu, na przykład jako prezent dla gości weselnych.

 

Dane do przelewu

Michał Wawszczak

Władysławów 25/1

23-304 Dzwola

Numer konta:

45 2490 0005 0000 4000 5224 3625

Cena Miodu:

Miody oraz ziołomiody sprzedajemy w słoikach o wadze 1kg.

Cennik miodów odmianowych:

Rzepakowy – 35zł/1kg
Rzepak kremowany (z bardzo fajną pianką) – 35zł/880g
Fasolowy – 38zł/kg
Wielokwiat – wielokwiat jesienny z mocnym akcentem gryki – 38zł/1kg
Wielokwiat leśny – 38zł/kg

 

Jak kupić?
Najprościej napisać do nas tutaj lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie, lub bezpośrednio na email: syta.pszczola@gmail.com. Telefonicznie: 509780782 (Denice), 794666570 (Michał). Nasze miody dostępne są także w Oczyszczalnia Miejsce.

Sposób wysyłki?
Preferujemy Paczkomaty oraz Kuriera InPost. Możliwa jest też wysyłka Pocztą Polską. Odbiór osobisty – Ludwików (gm, Teresin, mazowieckie) lub Władysławów (gm. Dzwola, lubelskie).

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszym miodem, to serdecznie prosimy o kontakt za pomocą maila, sms’a lub po prostu telefoniczny (wszystkie dane kontaktowe podane są na górze strony) 🙂
Miód Rzepakowy

Zapraszamy do spróbowania naszego pierwszego miodu w tym sezonie. Słodki, o subtelnym aromacie kwiatów rzepaku, kremowy i delikatny - to słowa najlepiej opisujące miód rzepakowy. Krystalizuje w oczach i w ciągu najbliższych dni wszystkie słoiki pięknie zamienią się w krupiec, czyli skrystalizowany miodek 🙂

Pozostałe produkty z naszej pasieki

Propolis

Propolis (kit pszczeli) ma niezwykle silne właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne. W zależności od przerobionej formy można uzywać go w różny sposób - od kremów przyśpieszających gojenie ran po ekstrakty propolisowe idealne np. na stan zapalny gardła.

Niestety ten produkt nie zawsze jest dostępny u nas w sprzedaży, prosimy o cierpliwość : )

Pyłek pszczeli

Pyłek pszczeli, czyli inaczej obnóże pyłkowe, to nic innego, jak pyłki zbierane przez pszczoły z kwiatów (mniszek lekarski, dziurawiec, rumianek itd.). Jest niezwykle zdrowy dla naszego organizmu ze względu na wysoką zawartość substancji biologicznie aktywnych. To prawdziwa bomba bioaminokwasowa i witaminowa.