Miody

Kupując miód z naszej pasieki ,,Syta Pszczoła”, mają Państwo gwarancję jakości. Miód jest prosto z ula w 100% organiczny, posiada naturalny smak oraz aromat. Gwarantujemy uczciwość i profesjonalizm z naszej strony.

  • Każdy słoik etykietujemy ręcznie i przykładamy dużo starań, aby nasz miód prezentował się odpowiednio do jakości.
  • Na życzenie Klienta istnieje możliwość spersonalizowania słoików z miodem. Jesteśmy otwarci na różne sugestie:)
  • Zajmujemy się także przygotowywaniem drobnych upominków w postaci miodu, na przykład jako prezent dla gości weselnych.

 

Dane do przelewu

Michał Wawszczak

Władysławów 25/1

23-304 Dzwola

Numer konta:

45 2490 0005 0000 4000 5224 3625

Cena Miodu:

Miody oraz ziołomiody sprzedajemy w słoikach o pojemności 0,5 litra, czyli masie netto 700gramów. Ten sezon dla większości pszczelarzy delikatnie mówiąc nie jest najlepszy, ale dzięki niestrudzonym wędrówkom i pracy naszych dzielnych pszczół udało się odłożyć choć trochę miodku 

Cennik miodów odmianowych:
Rzepak z mniszkiem – brak
Fasolowy – brak
Wielokwiat wiosenny – 25zł
Polne Zioła (ciemny miód z nutami gryki)- brak
Wrzosowy – 50zł

Ziołomiody i SyteEksperymenty:
Wiśniowy – brak
Macierzankowy – brak
Pokrzywowy – brak
Kwiat Czarnego Bzu – brak
Miód wędzony – 20zł – masa 350g.

Jak kupić?
Najprościej napisać do nas tutaj lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie, lub bezpośrednio na email: syta.pszczola@gmail.com. Telefonicznie: 509780782 (Denice), 794666570 (Michał). Nasze miody dostępne są także w Oczyszczalnia Miejsce.

Sposób wysyłki?
Preferujemy Paczkomaty oraz Kuriera InPost. Możliwa jest też wysyłka Pocztą Polską. Odbiór osobisty – Ludwików (gm, Teresin, mazowieckie) lub Władysławów (gm. Dzwola, lubelskie).

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszym miodem, to serdecznie prosimy o kontakt za pomocą maila, sms’a lub po prostu telefoniczny (wszystkie dane kontaktowe podane są na górze strony) 🙂
Miód Wielokwiatowy

Produkt niemalże idealny - słodki, delikatny smak, ale należy zaznaczyć, że absolutnie nie jest on płytki. Wręcz przeciwnie, dzięki obecności nektaru z wielu roślin, przeplatają się różne smaki oraz aromaty. Konsystencja jest dość kremowa i miód nie utrudnia rozsmarowywania np. na kromce świeżego chleba z masełkiem 🙂 Wielokwiat należy do miodów nektarowych wiosennych, dlatego charakteryzuje się wysoką zawartością cukrów prostych, więc jeżeli ktoś potrzebuje zastrzyku energii w trakcie wysiłku fizycznego lub umysłowego, to miód wielokwiatowy będzie idealnym wyborem.

Pozostałe produkty z naszej pasieki

Propolis

Propolis (kit pszczeli) ma niezwykle silne właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne. W zależności od przerobionej formy można uzywać go w różny sposób - od kremów przyśpieszających gojenie ran po ekstrakty propolisowe idealne np. na stan zapalny gardła.

Niestety ten produkt nie zawsze jest dostępny u nas w sprzedaży, prosimy o cierpliwość : )

Pyłek pszczeli

Pyłek pszczeli, czyli inaczej obnóże pyłkowe, to nic innego, jak pyłki zbierane przez pszczoły z kwiatów (mniszek lekarski, dziurawiec, rumianek itd.). Jest niezwykle zdrowy dla naszego organizmu ze względu na wysoką zawartość substancji biologicznie aktywnych. To prawdziwa bomba bioaminokwasowa i witaminowa.